Galeria

Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych

Farmy fotowoltaiczne, instalacje komercyjne i rolnicze

Farma fotowoltaiczna o mocy 25kW kujawsko-pomorskie
Jesteśmy niezwykle zadowoleni, a właściwie dumni, z realizacji tego projektu. Nasz drogi klient wpadł na wspaniały pomysł, aby w miejscu  nieużytków pojawiła się prawdziwa, funkcjonalna farma fotowoltaiczna. To się nazywa przedsiębiorczość!

Pusty  dotąd  teren  obecnie  przynosi  znaczne  zyski,  a  energia  generowana  przez  panele  słoneczne  jest  pod  każdym względem  czysta.  Zapewniliśmy  więc  wysoki  standard  ekologiczny  i  pomogliśmy  naszemu  klientowi  wzbogacić  się  –  w efekcie powstała wspaniała, komercyjna instalacja fotowoltaiczna.
 
Zdjęcia ukazują tylko jeden z przykładów naszych działań, ponieważ fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic i projektowanie nowoczesnych instalacji komercyjnych i elektrowni jest właśnie tym, na czym znamy się najlepiej. Nasz klient otrzymał fachowe doradztwo w zakresie fotowoltaiki, montaż farmy solarnej przebiegł szybko i zgodnie z planem, a nasz serwis pozostaje nadal dla szanownego zleceniodawcy otwartym miejscem konsultacyjnym. Niczego naprawiać nie trzeba, wszystko działa sprawnie – i tak pozostanie.
 
Jesteśmy Technit – zawsze dbamy o najwyższą jakość paneli słonecznych oraz ich profesjonalny montaż wraz z obsługą serwisową.
Komercyjna instalacja na biurowcu Otomin
Ten projekt był szczególnie interesujący, ponieważ montaż komercyjnej instalacji fotowoltaicznej miał miejsce na dachu wielokondygnacyjnego budynku. To przykład niezwykle nowoczesnego projektu, którego realizacja nie byłaby możliwa bez uprzednich planów architektów, którzy zalecili, aby farma fotowoltaiczna zbudowana została na dachu biurowca. Całą resztą, czyli zagospodarowaniem najwyższej kondygnacji i montażem paneli słonecznych, zajęliśmy się my.
 
Projekt został zrealizowany wzorcowo. Obecnie cały budynek biurowca jest praktycznie zupełnie niezależny energetycznie. Dostarczone przez nas panele słoneczne sprawdzają się idealnie do dziś i nie wymagają przeprowadzania kosztownych prac naprawczych. To jeden z przykładów tych przedsięwzięć, na których korzystają wszyscy – efektem są zielona energia i więcej pieniędzy w budżecie partnerskiej firmy.
 
Prosimy dobrze przyjrzeć się zdjęciom i zakresowi wykonanych prac: nasza firma przesuwa granice tego, co możliwe. Realizujemy również kompleksową obsługę serwisową farmy solarnej.
Obiekt użyteczności publicznej – fotowoltaika na przedszkolu Banino k. Gdańska
Wiata fotowoltaiczna gospodarstwo rolne Osłonino

Instalacje dla klientów indywidualnych

Dom szeregowy Borkowo k. Gdańska
Dom jednorodzinny Żukowo
Dom jednorodzinny Bydgoszcz
Dom jednorodzinny Lublewo
Dom szeregowy Borkowo k. Gdańska
Dom bliźniak Tokary
Dom jednorodzinny Gdynia

Fotowoltaika na budynkach wielorodzinnych

Budynek wielorodzinny Rumia
Budynek wielorodzinny Gdańsk